Afërdita është kaq e zonja, kështu e ka shtruar iftarin për gjithë familjen e burrit

  • May 22, 2019 22:00
  • Rozë

Afërdita Demaku është këngëtarja kosovare e që u bë tejet e njohur që në paraqitjen e parë.

Me zërin e saj të veçantë arriti të bëhet tejet e pëlqyer në publik.

Tani, ajo po e shijon suksesin e këngës së saj të re ‘qitja pikën’.

Gjatë kësaj kohe ajo nuk po mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Dhe sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se ka ftuar familjen e burrit për iftar dhe ka përatitur bukë për ta.

The post Afërdita është kaq e zonja, kështu e ka shtruar iftarin për gjithë familjen e burrit appeared first on .

Loading...