A mund ta merrni me mend se cila repere shqiptare është kjo vajzë

  • June 24, 2019 09:32
  • Rozë

Sa nostalgjike mund të jetë kjo foto për reperën e cila para pak kohåesh u bë nënë dhe është distancuar paksa nga muzika.

Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi duket se është kapluar nga nostalgjia, sidomos tash kur po e shijon teksa rritet djali i saj.

Ajo është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një foto nga koha kur ishte fëmijë dhe pranë postimit nuk ka shkruar asgjë.

Nuk duhet shumë analizë për ta ditur se kush është në foto pasi që Gjira nuk është përfolur ndonjëherë për operacione plastike./Lajmi.net/

The post A mund ta merrni me mend se cila repere shqiptare është kjo vajzë appeared first on .

Loading...