A do të pauzojë Miriam Cani pas lindjes së foshnjës? Flet këngëtarja

  • June 26, 2019 11:00
  • Rozë

Miriam Cani ka treguar detajet e shtatzënisë së dytë.

Miriam Cani ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku foli për më të rejat rreth saj.

Këngëtarja ka zbuluar detaje rreth shtatzënisë së dytë si dhe foli për koncertin e Albanit, të cilin e mbajti ditë më parë në Prishtinë.

Ajo foli edhe rreth projekteve që po i përgatit, ndërsa tregoi nëse do të pauzojë pas lindjes së foshnjës.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Miriam Canit, ku mund të mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

The post A do të pauzojë Miriam Cani pas lindjes së foshnjës? Flet këngëtarja appeared first on .

Loading...