• Ja çfarë pritet të ndodh sot në Kosovë

    • March 20, 2019 07:32

    Shumë aktivitete janë paraparë për sot në Kosovë. Këto janë sipas renditjes kohore të tyre. Ministria e Tregtisë dhe Industrisë, mban konferencën...

  • Moti për sot

    • March 20, 2019 07:00

    Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Fushat me presion të lartë atmo...