• Pamje të reja nga vrasja në Istog

    • December 27, 2018 18:00

    Si pasojë e plagëve të marra, pjesëtari i policisë më vonë ka ndërruar jetë, njofton Klan Kosova. Më poshtë mund të ndiqni pamjet nga koha kur i dyshuari po mbante pen...

  • ​Hajni i vrarë në Istog ishte përkrahës i VV-së

    • December 27, 2018 18:00

    Në facebook’un e hajnit që para se të qëllohej nga Policia, vrau një pjesëtar të PK’së në detyrë, ka disa fotografi që tregon se ai ishte përkrahës i Lëvizjes Vetëvendosje dhe k...