Sulmohen policët në Ferizaj

  • October 12, 2018 10:30
  • Lajme

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Ferizaj, pasi që i njëjti kishte sulmuar policët të cilët kishin shkuar për t’ia tërhequr vërejtjen për prishje të rendit dhe qetësisë publike në lokalin e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Rizah Goga”, ku me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet, kurse rasti në procedurë të rregullt.

Loading...