​I zë pllaka e betonit, lëndohen dy persona

  • October 12, 2018 11:31
  • Lajme

Si pasojë e lëndimeve të marra dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin regjional të Gjilanit. Me vendimin e prokurorit iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

Loading...