• 59 vjeçarja bëhet për herë të parë nënë !

  • October 29, 2018 14:00

  Zlata nuk kishte mundësi të mbetej shtatzënë në mënyrë të natyrshme, por falë arritjeve të reja (të kontestueshme) të mjekësisë ajo ia ka dalë të realizojë ëndrrën e sa...

 • Ushtria amerikane, konjak në vilën e Hitlerit !

  • October 29, 2018 14:00

  Pamjet e qershorit 1944 tregojnë USS LST-388 duke zbarkuar në plazhin e Normandisë, teksa forcat e armatosura amerikane po bënin një përpjekje të dëshpëruar për t’i izo...

 • Thyen prangat dhe arratiset nga tavani !

  • October 29, 2018 13:00

  Një 25 vjeçar nga Las Vegasi, i dyshuar është filmuar duke thyer prangat! Ai është ngjitur mbi karrige dhe duke u arratisur nga departamenti i policisë...