Emocionuese: Momenti ku djaloshi sheh babain ushtar pas një viti

  • March 21, 2019 14:00
  • Kuriozitete

9-vjeçari, Luca Cesternino u takua pas një viti me babain e tij ushtar në një mënyrë të veçantë dhe emocionuese.

Atij iu tha se do të trajnohej me një nga instruktorët e tij, Taekwondo.

Kështu, ai trajnohej boks me të me sy mbyllur, por, pa e ditur që ishte babai i tij.

Por, ai pastaj e dëgjon zërin e tij, iu duket i njohur, ishte babai i tij, rreshteri Rob Cesternino.

Shikoni momentin emocional kur heq shiritin nga sytë dhe po sa sheh babain, vrapon në përqafim të tij dhe fillon të qaj./Indeksonline/

Soldier surprises son in emotional video

9-year-old Luca Cesternino was told he’d be sparring blindfolded with his Taekwondo instructors. Then he heard a familiar voice: his father, Staff Sergeant Rob Cesternino, who’d been deployed for nearly a year.

Gepostet von NBC Nightly News with Lester Holt am Mittwoch, 20. März 2019

The post Emocionuese: Momenti ku djaloshi sheh babain ushtar pas një viti appeared first on .

Loading...