• Kështu pritet tetori për shenjat e horoskopit

  • September 29, 2018 22:00

  Ja si do ndikojë muaji tetor në jetën e çdo shenje: Dashi - Këta muaj kanë qenë si një spastrim për ty. Ke pësuar ndryshime të ndryshme gje e gjitha kjo të ka përgati...

 • Ky 10 vjeçar po mahnitë botën me traktor

  • September 29, 2018 22:00

  Nxënësi thotë se i pëlqen të luajë dhe të dhurojë shfaqje me traktor, dhe se brohoritmat e të pranishmëve i japin akoma më shumë vullnet dhe gjithashtu emocion për të përdorur t...

 • Elefanti që fiton luftën me 14 luanë

  • September 29, 2018 22:00

  Elefanti ishte ndarë nga tufa e tij dhe kjo ua mundësoi 14 luanëve të uritur që ta sulmojnë. Në videon e publikuar në internet shihen dy luanë mbi shpinën e tij, por elefanti i...

 • Ura e cila qëndron në duart e Zotit

  • September 29, 2018 22:00

  Lart në malet Ba Na në Vietnam, shtegun 150 metra të gjatë e mbajnë dy duar masive të cilat qëndrojnë lart mbi kurorat e pemëve. “Cau Vang” (në gjuhën vietnameze = ura e artë) ë...

 • Miqtë më të mirë janë të këtij grupi gjaku

  • September 29, 2018 22:00

  Ja disa nga arsyetimet nga ekspertët:  1. Janë shumë socialNjerëzit që kanë këtë grup gjaku janë shumë social dhe të besueshëm. Thuhet se besimi që kanë të vetja...