• Fotografia që e futi çiftin “në telashe”

  • April 15, 2019 09:32

  Një çift është vënë nën kritika të ashpra nga përdoruesit e rrjeteve sociale pasi janë paraqitur përmes një fotografie, të cilën e kanë publikuar në Instagram....

 • E kush nuk do donte të punonte në këto zyre

  • April 15, 2019 09:32

  Shpresojmë se ky nuk është vendi juaj i punës, por ka kaq shumë zyre në botë që janë të mërzitshme dhe dëshpëruese. Dhoma të ngushta, muret bosh dhe ndr...

 • Horoskopi për ditën e sotme

  • April 10, 2019 08:32

  Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të shmangnin aventurat e dyshimta. Rreziku nuk ka gjasa t’ju sjellë rezultatin e dëshiruar. Ka gjasa që të...

 • Mesazhi që ma shkatërroi martesën

  • April 08, 2019 18:00

  E shihja se po përzihej diçka në shtëpi, teksa këndohej kënga “Po përzihet Prizereni”. U shtriva në shtrat me kokë të rënduar dhe mu bë se e rrëzova sht...