I hedhin një kënaçe me birrë, ajo e hapi me kokë dhe e piu për pak sekonda – të gjithë meshkujt afër saj u kompleksuan (Video)

  • September 25, 2017 16:12
  • Fun

Jemi mësuar t’i shohin femrat më të buta dhe të qeta, e në asnjë mënyrë të bëjnë gjeste sikur të disa meshkujve më arrogant.

Por, nuk ka ndodhur kështu me një vajzë të re e cila me sa duket u dha “leksion” disa shokëve të saj, të cilët po bënin gara se cili po pinte më shumë dhe më shpejt birra, transmeton Telegrafi.

Videoja e publikuar më poshtë, shfaq një vajzë të re të cilës sapo i hedhin një kënaçe me birrë, ajo e hapë duke e përplasur në tokë dhe brenda pak sekonda e pinë.

Ajo me këtë gjest la gojëhapur të gjithë të pranishmit në aheng, e në veçanti meshkujt që mendonin se nuk kishin konkurrencë në këtë fushë. /Telegrafi/

She establishes dominance with one epic move.