• Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

  • January 10, 2019 22:00

  Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon 660, derisa vjen me një çmim prej 150 dollarë (rreth 130 euro), transmeton...

 • Vijnë 'makinat me këmbë' nga Hyundai

  • January 10, 2019 08:00

  'Makina me këmbë' është projektuar që të ecë në terrene të vështira, një prodhim midis makinës elektrike dhe teknologjisë robotike. Hyundai tregoi një model të vogël t...

 • Samsung prezanton "tinëz" telefonin e palosshëm

  • January 09, 2019 23:00

  Pajisja mobile e ardhshme e këtij gjiganti po ashtu bëri një paraqitje të vogël në panairin e teknologjisë CES 2019, por ai i është prezantuar një audience shumë të vogël, trans...