• Vozitje 120km/h me autopilot, befason të gjithë

    • March 07, 2019 02:00

    Personi u xhirua nga dikush në një makinë të afërt, i cili ishte i tronditur që e shihte atë duke gërhitur në njërën nga rrugët ndërshtetërore të Los Anxhelosit, transmeton lajm...

  • Prezantohet vetura më e shtrenjtë në histori

    • March 05, 2019 18:31

    “Bugatti La Voiture Noire” kategorizohet si “makina e fundit GT” dhe bazohet në versionin standard të Bugatti Chiron. Në përputhje me emrin, makina është e zezë dh...