• ​McLaren 600LT Spider (Foto)

  • January 17, 2019 13:00

  Pas versionit coupe, arrin modeli 600LT me çati të hapur. McLaren thotë se Spider 600LT ka një çati të ngurtë dhe të palosshme, mekanizmi i së cilës ka rritur peshën tota...

 • ​Panairi në Detroit, vetëm VW nga Gjermania

  • January 16, 2019 14:00

  Fuoristrada, kamionçina dhe makina sportive, ishin ato që u vendosën në qendër të skenës në shfaqjen automobilistike në Detroit, që nisi këtë vit me më pak prodhues automobilash...

 • Përditësohet Toyota Tundra (Foto)

  • January 15, 2019 18:30

  Modeli i ri, pritet të arrijë pas tri apo katër vitesh Thënia se “nëse diçka nuk është e dëmtuar, nuk ka nevojë të rregullohet” nuk vlen në prodhimtarinë e automobilizmit...