• Nisja vitit lirë me Kia Motors

  • January 22, 2019 11:00

  Investo në rrugëtim të sigurt për vitin 2019 me Kia Motors Kosova. Kia Motors Kosova prezanton ofertën më të lirë për të filluar vitin 2019 më lehtë dhe me stil.

 • Rrjedhin imazhet e BMW X3 M (Foto)

  • January 21, 2019 19:00

  Shfaqen pamjet e para, që e tregojnë BMW X3 M pa asnjë shtresë kamuflazhi Më nuk është sekret, se prodhuesi BMW është duke punuar në gjeneratën e re të X3 M, transmeton T...

 • Fotografitë e para të Golf 8? (Foto)

  • January 21, 2019 16:30

  Kompania gjermane e veturave Volkswagen ka njoftuar se gjenerata e re e Golfit do të jetë e gatshme deri kah qershori i këtij viti, megjithatë askush nuk ka menduar se do ta ket...