• Sa i shpejt është ky McLaren

  • February 26, 2019 01:31

  Duke u bashkuar me Coupe-n e McLaren-it 600LT, Spider premton të sjellë një kompromis minimal dinamik – pavarësisht nga shtimi i një çatije. Ajo gjithashtu shërben si nj...

 • Trump gati për samitin e dytë me Kim Jong-Un

  • February 25, 2019 19:30

  Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, është nisur drejt Vietnamit për samitin e tij me udhëheqësin e Koresë së Veriut, Kim Jong-Un. Trump dhe Kim do të diskutojnë një nga s...

 • ​Volkswagen T-Roc R me 300 kuaj fuqi (Foto)

  • February 25, 2019 12:00

  Volkswagen prezantoi versionin më të fuqishëm të SUV-it kompakt, me motor nga Golf R. T-Roc R, i cili do të jetë në panairin e veturave në Gjenevë, posedon 4 cilindra 2.0...