• SEAT Tarraco SUV rrjedh para debutimit zyrtar

  • February 22, 2018 02:00

  Fotografitë e Tarraco SUV vijnë vetëm dy ditë pasi kjo kompani ka konfirmuar emrin e SUV të ri, e ka shfaqur një foto të kamufluar të tij, transmeton koha.net. Ky SUV...

 • Volkswagen I.D. nis prodhimin më 2019

  • February 21, 2018 19:00

  Modeli i parë elektrik i familjes I.D. do të krijohet në platformën MEB. Volkswagen ka thënë se nga viti 2020 për një vit do të krijohen nga 100 njësi. S...

 • Ferrari 812 Superfast vjen i përforcuar

  • February 21, 2018 19:00

  Ndër të tjera, Wheelsandmore për këtë Ferrari 812 Superfast ka zgjedhur sistemin e ri të shkarkimit të gazrave, amortizatorët e modifikuar (vetura tani është e ulët 30 mm), tran...

 • Arti i BMW 7 Individual

  • February 21, 2018 19:00

  BMW ka shpërndarë një video të modelit të ri të Serisë 7 luksoze, të cilës blerësit mund t’i zgjedhin që nga ngjyra, lëkura, ulëset e deri te motori e rrotat e tij. BMW...

 • BMW M4 me pakon M Performance [FOTO]

  • February 21, 2018 19:00

  Përveç ngjyrës, të veçantë këtë BMW e bënë sistemi i shkarkimit të gazrave me Titanium nga pako M Performance si dhe rrotat me stilin 763 të cilat shumë shpejt do të jenë të dis...

 • Mercedes prezanton Maybach S-Class 2019 [FOTO]

  • February 21, 2018 19:00

  Mercedes shpalosi modelin e fundit Maybach S-Class 2019 para debutimit të tij zyrtar në Geneva Motor Show 2018, transmeton Express. Ajo çfarë e bënë të veçantë këtë model nga at...